enduro24.eu

utworzony: 2020-11-13Informacje o sprzedawcy
enduro24.eu


Wioślarska

Rzeszów


Opis:

Zapewniamy pełną procedurę sprzedażową poprzez pomoc w znalezieniu odpowiedniego finansowania, aż po przeszkolenie z użytkowania i eksploatacji zakupionego pojazdu. Na wszystkie nasze motocykle wystawiamy pisemną gwarancję na RAMĘ. Możemy sprowadzić motocykl na zamówienie, doradzimy i pomożemy w wyborze motocykla.


Umożliwiamy przedzakupowe sprawdzenie motocykla na dowolnie wybranym przez Państwa serwisie motocyklowym. Oferujemy pomoc w transporcie motocykla.

Sprowadzamy motocykle tylko DOBRE i SPRAWDZONE.

Od 10 lat importujemy zarówno motocykle SZOSOWE, posiadamy duży wybór motocykli CROSS ENDURO. Jeśli interesujesz się motocrossem lub hard enduro nasz salon sprosta Twoim wymaganiom. W ofercie posiadamy motocykle krosowe i enduro w różnych konfiguracjach oraz od nowych po te nieco starsze. U nas znajdziesz również motocykle z wieloma wysokiej jakości akcesoriami takich firm jak: WP, Showa, Ohlins, Akrapovic, Leo vince.

w ofercie posiadamy takie motocykle jak: Beta, Honda crf, KTM sxexc, Husaberg TE

Dla kupca motocykla doradzimy gdzie i jakie części eksploatacyjne zaupić filtrów powietrza, olej oraz filta oleju podobnie z odzieżą motocyklową taka jak: Kaski motocyklowe, ochraniacze pleców lub buty offroad

Jesteśmy firma zajmująca się importem motocykli cross enduro z Włoch.

Utwórz konto aby zostawić opinie o naszym salonie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄutworzony: 2020-11-13

$$$ Wioślarska
Oferty od enduro24.eu
Oceny i opinie