Stwórz Ofertę sprzedaży

Sprawdź nasze wskazówki ktore pomogą Ci stworzyć efektowne darmowe ogłoszenie co pozwoli na szybką i bezproblemową tranzakcję - wyróżniające się ogłoszenie bardziej przyciąga uwagę dzieki czemu przyciąga większe zainteresowanie opublikowanym ogłoszeniem motocyklowym

Typ oferty

Wybierz odpowiedni typ oferty dzięki temu Twoje ogłoszenie będzie w odpowiedniej kategorii i będzie miało dostosowane własciwosci do rzeczy które oferujesz

Tytuł oferty

Tytuł powienien zawierać wszytkie informację dotyczące modelu, których mógłby szukać Twój potencjalny nabywca. Przykładowo: Honda CBR 1000 rr fireblade 2008r. Do takiego tytułu warto dodać zalety swojego motocykla jak mały przebieg, bezwypadkowy, unikalny kolor, stan idealny lub napisać inna cechę która charakteryzuje lub wyróznia twój motocykl.

Cena i lokalizacja

Ta sekcja jest jedną z najważniejszych sekcji w ogłoszeniu ponieważ zawiera cene i lokalizacje co jest najczęstszym filtrem po którym wyszukuję się ogłoszenia. W tej sekcji jest też pole kontakt - które najlepiej wypełnić numerem telefonu lecz dajemy możliwość posotawienia również innej formy kontaktu.

Dane motocykla

Wybierz kategorie motocykla jego markę i model. Jeśli nie znajdziesz poszukiwanych parametrów na liście możesz wpisać wartości w okienko i je wybrać

Szcegóły

Warto wypelnić wszystkie pola w tej sekcji ponieważ umożliwia potencjalnemu klientowi znaleźienie Twojego ogłoszenia po poszczególnych paramterach przedmiotu.
km
ccm3
KM

Stan

W tej sekcji możesz określić kondycje przedmiotu zamieszczonego w ogłoszeniu,

Opis

Treść ogłoszenia o sprzedaży motocykla powinna być zwięzła, a przy tym ciekawa, aby zachęcić do kupna, a przynajmniej oględzin. Co istotne, choć nie ma nic wspólnego z motoryzacją, ogłoszenie o sprzedaży motocykla musi być wolny od błędów ortograficznych i stylistycznych. Wypisz czytelnie wszystko, co mogłoby zainteresować potencjalnego kupca. Od danych technicznych motocykla, przez stan, aktualność ubezpieczeń i przeglądów, do dodatków założonych przez ciebie i wykonanych napraw/serwisów.
Możesz używać tagów html.

Zdjęcia

Zdjęć należy wykonać kilka, optymalnie od pięciu do dziesięciu. Powinny być to fotografie, które pozwalają wstępnie ocenić model przez nabywcę. Ważna jest tu również technika robienia zdjęć, które muszą być wyraźne, Ważne jest, aby były zrobione za dnia, nie w ciemnicy i przy sztucznym oświetleniu. Zdjęcia mają być konkretne, od każdej strony motocykla, pokazujące jego zalety (akcesoryjny wydech, stan opon, uchwyt na telefon, grzane manetki, inne dodatkowe akcesoria itp.), ale też z jedną czy dwie wady o ile istnieją (rysa na zbiorniku, ułamana śruba w podnóżku, otarcia na kanapie)
Zdjęcie w niebieskiej ramce będzie zdjęciem głównym
Maksymalny rozmiar pliku to 5MB